Falstart koszykarek CCC Polkowice

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-09-21 21:20 | Zmodyfikowano: 2017-09-21 21:20

Polkowiczanki rozpoczęły spotkanie od prowadzenia 7:0, a następnie 15:9. Niestety do końca pierwszej kwarty punkty zdobywały niemal wyłącznie zawodniczki AZSu, które po 10. minutach prowadziły 18:17.

W drugiej kwarcie utrzymywała się minimalna przewaga AZSu. Zawodniczki CCC popełniały sporo błędów, przegrywały walkę pod tablicami i po 20 minutach zawodniczki z Polkowic przegrywały 33:35.

Trzecia kwarta także była wyrównana. Zespół CCC starał się odrobić straty, wyszedł na minimalne prowadzenie, ale ostatecznie na 10. minut przed końcem przegrywał 51:52.

Walka o zwycięstwo toczyła się do końca. Na 6 minut przed zakończeniem spotkania był remis 58:58, ale ostatnie fragmenty należały do AZSu, który triumfował 76:70.

CCC Polkowice - AZS Lublin 70:76 (17:18, 16:17, 18:17, 19:24)

CCC: Babkina 16, Spanou 13, Plaisance 11, Gala 9, Sandrić 9, Stankiewicz 8, Gajda 4, Leciejewska 0, Idziorek 0.

AZS: Fitzgerald 23, Butulija 12, Cebulska 12, Ugoka 8, Witkowska 8, Dobrowolska 5, Dorogobuzowa 5, Mistygacz 3.