Rozbiórka Arkad ponownie opóźniona. Nie wiadomo, kiedy ostatecznie się zacznie

Dawid Dettlaff, DP | Utworzono: 2025-02-13 13:07 | Zmodyfikowano: 2025-02-13 13:07
Rozbiórka Arkad ponownie opóźniona. Nie wiadomo, kiedy ostatecznie się zacznie - Rozbiórka Arkad Wrocławskich znów przesunięta. Fot. RW
Rozbiórka Arkad Wrocławskich znów przesunięta. Fot. RW

Arkady Wrocławskie wciąż czekają na rozbiórkę. Ta najpierw miała rozpocząć się 7-8 lutego, następnie 14-15 lutego, a teraz... nie wiadomo, kiedy ostatecznie nastąpi.

Oficjalnie wszystko przez przedłużające się procedury administracyjne. Zaplanowane przez przedsiębiorstwo Tauron są również naprawy sieci energetycznej w obrębie skrzyżowania ulicy Nasypowej i ulicy Powstańców Śląskich. Naprawy odbędą od 17 do 20 lutego. W tym momencie nie znamy dokładnej daty rozbiórki Arkad.

Plan rozbiórki przewiduje, że wyburzanie potrwa nawet kilkanaście miesięcy. Galerię handlową w pierwszej kolejności czeka demontaż zewnętrznych elementów elewacji.

Sprawdź: Śląsk Wrocław ogłosił konkurs na nowego prezesa! Jakie warunki trzeba spełnić?


Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Architekt50 min. temu z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Znalazł się kupiec. Przerobi to na mieszkaniowke.