Dusza Klasyków. Unikalne auta i motocykle na Kustomhead

Piotr Osowicz, MF | Utworzono: 2025-02-08 18:41 | Zmodyfikowano: 2025-02-08 18:41
Dusza Klasyków. Unikalne auta i motocykle na Kustomhead - fot. Piotr Osowicz/ Unikalne auta i motocykle na Kustomhead
fot. Piotr Osowicz/ Unikalne auta i motocykle na Kustomhead

Wszyscy z którymi rozmawialiśmy na festiwalu podkreślają jedno:

- Stare samochody mają przede wszystkim duszę – duszę i ten jakby rozmach, którego dzisiaj w stylistyce brakuje. Widać, że kiedyś tworzono je po to, by przyciągały wzrok i podobały się, a nie były tylko sztampowe. Tutaj wszystko jest wyjątkowe.

Imprezą towarzyszącą Kustomhead będzie VII edycja Wrocław Tattoo Show – dolnośląskich targów tatuażu i piercingu. To wydarzenie gromadzące ponad 80 wystawców z branży tatuatorskiej. Bilet na Kustomhead upoważnia do wejścia na Wrocław Tattoo Show. Impreza zakończy się dziś o 22:00.

Przeczytaj także: Mieszkają przy drodze krajowej, ale są wykluczeni komunikacyjnie. Na najbliższą stację mają... kilka kilometrów


Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~nick2025-02-08 20:55:16 z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Kiedys te produkty mozna bylo nie tylko ogladac ale rowniez uzywac przez wiele lat. Dzisiaj zachowane nazywaja sie zabytkami ale DZIALAJA. Jak dzialaja obecne wytwory producentow?