Groźny wypadek pod Miliczem. Tył auta zmiażdżony, lądowały dwa śmigłowce ratunkowe [ZDJĘCIA]
Dawid Podsiadło |
Utworzono: 2025-02-07 21:50 | Zmodyfikowano: 2025-02-07 21:50
![Groźny wypadek pod Miliczem. Tył auta zmiażdżony, lądowały dwa śmigłowce ratunkowe [ZDJĘCIA] - Wypadek na drodze krajowej numer 15 pod Miliczem. Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Cieszkowie (Facebook)](/img/articles/148214/6LXxzAVj3n.jpg)
Wypadek na drodze krajowej numer 15 pod Miliczem. Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Cieszkowie (Facebook)
W piątek około godziny 15:00 na drodze krajowej numer 15 pod Miliczem doszło do bardzo groźnego wypadku. Pomiędzy Dziadkowem a Cieszkowem, na 43. kilometrze drogi, samochód osobowy wjechał w tył drugiego, mniejszego pojazdu, kompletnie miażdżąc jego tył. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne, a na miejscu lądowały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez blisko 4 godziny. Działania prowadziły zastępy straży pożarnej z Milicza i Cieszkowa, ratownicy medyczni, policja i pomoc drogowa.
Zobacz też: Piłkarze Śląska Wrocław pojechali na mecz do Radomia prywatnym pociągiem. Kto za to zapłacił?
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.