Dwaj Polacy na podium, Zmarzlik znów ze złotem IMŚ!

Piotr Pietraszek, IAR | Utworzono: 2024-09-14 22:10
Dwaj Polacy na podium, Zmarzlik znów ze złotem IMŚ! - Maciej Janowski - fot.materiały prasowe
Maciej Janowski - fot.materiały prasowe

Zmarzlik w finale w Vojens musiał uznać jedynie wyższość Brytyjczyka Roberta Lamberta.

Z dobrej strony pokazał się Maciej Janowski, który po raz kolejny zastępował w cyklu Grand Prix kontuzjowanego kolegę klubowego ze Sparty - Brytyjczyka Taia Woffindena. Wrocławianin pewnie wjechał do ścisłego finału, w którym finiszował na 3. miejscu. Za jego plecami do mety dojechał Łotysz Andrzej Lebiediew.

Siódme miejsce w Vojens zajął Dominik Kubera. Czwarty z biało-czerwonych Szymon Woźniak zakończył zawody na fazie zasadniczej i został sklasyfikowany na ostatniej, 16. pozycji.

Przed ostatnią rundą cyklu GP Zmarzlik (159 pkt) ma 22 punkty przewagi nad Lambertem oraz 32 nad Szwedem Fredrikiem Lindgrenem. Zakończenie sezonu - 28 września na Motoarenie w Toruniu.