Chrobry przegrał ze Stalą Rzeszów

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2024-08-21 06:30
Chrobry przegrał ze Stalą Rzeszów - fot. chrobry-glogow.pl

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Stali. Goście atakowali, a gospodarzom sprzyjało szczęście po tym jak w przeciągu minuty rywale dwukrotnie trafili w poprzeczkę. Rzeszowianie lepiej ustawili celowniki w 30 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym gola strzelił Jesus Diaz.

Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 59 minucie. Chrobry odpowiedział w 74 minucie. Po wrzutce Dawida Hanca do siatki trafił Mateusz Ozimek. W kolejnych akcjach gospodarze mogli wyrównać. Stal ratował albo bramkarz Krzysztof Bąkowski albo słupek.

Zamiast podziału punktów goście dobili dolnośląski zespół w 86 minucie. Wynik ustalił Carlos Pena.

Chrobry Głogów - Stal Rzeszów 1:3 (0:1)

Gole: 0:1 Jesus Diaz (30), 0:2 Jesus Diaz (59), 1:2 Mateusz Ozimek (74), 1:3 Cesar Pena (86).

Chrobry: Wróblewski - Kuzdra (66 Tupaj), Marcinkowski (85 Szczutowski), Bougaḯdis, Szarek (66 Biel), Hanc, Szwedzik (29 Ozimek), Lewkot (46 Tabiś), Mandrysz, Bartlewicz, Lebedyński.

Stal: Bąkowski - Warczak, Synoś, Kościelny, Simcak, Łyczko (69 Pena), Łysiak, Thill (73 Kądziołka), Piotrowski, Diaz (73 Wachowiak), Prokic (87 Bała).

Żółte kartki: Szarek, Mandrysz - Synoś, Simcak, Łysiak.