Olbrzymy oceanów w Pasażu Grunwaldzkim
Każdy, kto myślał o nurkowaniu z rekinami, wspólnie z Pasażem Grunwaldzkim może zwizualizować swoje marzenie. Jednym z eksponatów jest bowiem żarłacz biały. Drapieżnik, który osiąga maksymalną długość 6 metrów i wagę około 3 ton, jest podwieszony tuż przed nurkiem. Taka ekspozycja pozwala ocenić skalę morskiego giganta i wyobrazić sobie, jak wyglądałoby spotkanie oko w oko z rekinem. To jednak nie jedyna atrakcja. Odwiedzający wystawę mogą spodziewać się kilkunastu gigantów oceanicznych naturalnej wielkości: kaszalota, orki, kałamarnicy olbrzymiej, płaszczki czy przyjaznych delfinów.
- Tym razem mamy przyjemność zaprosić naszych klientów na wystawę „Olbrzymy oceanów”. Wydarzeniu patronuje Discovery, co samo w sobie jest gwarancją jakości i zapewnia walor edukacyjny ekspozycji. Dla nas organizacja tego wydarzenia to przede wszystkim możliwość zaproponowania wrocławianom ciekawej opcji spędzenia czasu. Fakt, że wystawa jest bezpłatna, sprawia, że jest ona bardzo dostępna. Dodatkowo różnorodność morskich stworzeń oraz ciekawe strefy interaktywne zapewniają doskonałą rozrywkę maluchom, nastolatkom, ale – i mówię to z pełną odpowiedzialnością – również rodzicom. Warto „dać nura” do naszego centrum i zgłębić tajemnice oceanów. – mówi Agnieszka Deron, menadżer ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.
POCZUJ SIĘ JAK RYBA W WODZIE
Co słychać? Ocean, i to dosłownie! Jedną z atrakcji wystawy jest strefa interaktywna, w której można zajrzeć do „podwodnego świata” za pomocą wirtualnej rzeczywistości. Wielkoformatowa ściana dźwiękowa pozwala natomiast wsłuchać się w głosy, odgłosy i śpiewy niezliczonych oceanicznych stworzeń.
- Wszystkie eksponaty są wiernym odzwierciedleniem oceanicznych gigantów. Każdy z nich pokazany jest w sytuacjach, które dzieją się pod wodą. Dzięki temu robią wrażenie autentycznych i wprawiają w prawdziwy zachwyt. Wystawa ma również aspekt edukacyjny. W ciekawy i lekki sposób można dowiedzieć się wiele o podwodnym świecie. A jak mówi piosenka: to, co dzieje się na lądzie, to pod wodą też się zdarza, tak więc nie zabraknie ciekawostek i ploteczek prosto „z głębin”. – dodaje Deron.
Światowe oceny stanowią 71% całkowitej powierzchni Ziemi. Wystawa w Pasażu Grunwaldzkim uchyla drzwi do tej tajemniczej krainy. Ekspozycja jest bezpłatna i dostępna dla odwiedzających codziennie w godzinach otwarcia centrum handlowego.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.