Miłe złego początki. Volley przegrał u siebie z Legionovią

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2020-09-26 21:21

W pierwszym secie wyrównana gra była do stanu 20:20. Potem odskoczyła drużyna gospodarzy i wygrała 25:22. Druga partia była najmniej zaciętą w całym spotkaniu i skończyła się porażką Volleya do 17. W trzeciej oglądaliśmy grę na przewagi. Po udanym ataku po skosie Natalii Murek, Volley miał piłkę setową przy stanie 25:24. Nie wykorzystał jej i przegrał 25:27. W czwartym secie wrocławianki prowadziły już 22:20 i 23:22, ale nie dowiozły korzystnego wyniku. Mecz skończył się po ataku w aut Anny Bączyńskiej - 23:25.