Drugie zwycięstwo Śląska w sparingach

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2024-08-30 06:51 | Zmodyfikowano: 2024-08-30 08:14
Drugie zwycięstwo Śląska w sparingach - fot. WKS Śląsk Wrocław Koszykówka Twitter

Trener Miodrag Rajković zaczął piątką: Ponitka, Szelążek, Gołębiowski, Adamczak, Bogucki. W sparingu nie grali Angel Nunez i Isaiah Whitehaead.

Śląsk od początku prowadził. Pierwszą kwartę wygrał 22:17, do przerwy było 38:29, a najlepiej grali Marcel Ponitka, Adrian Bogucki i Jeremy Senglin.

Po trzech kwartach WKS utrzymywał przewagę (60:52) i nie oddał jej także w decydującej odsłonie wygrywając mecz 82:74. Najwięcej punktów - 16 - zdobył Adrian Bogucki.

Punkty dla Śląska: Bogucki 16 (6 zb.), Ponitka 13 (6 ast., 4 zb.), Penava 13 (6 zb.), Wiśniewski 10, Senglin 10, Blackshear 7 (4 zb.), Gołębiowski 5, Kulikowski 3, Szelążek 3, Dydak 2, Adamczak 0, Siembiga 0.