Szalony pierwszy set i zwycięstwo w pierwszym meczu siatkarzy z Lubina

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2023-10-21 20:25
Szalony pierwszy set i zwycięstwo w pierwszym meczu siatkarzy z Lubina - fot. ks.cuprum.pl

Ozdobą meczu był pierwszy set, który zakończył się grą na przewagi i rzadkim wynikiem 37:35. Decydujący punkt należał do Alexandra Bergera.

W drugim secie takich emocji już nie było. Gospodarze byli na fali i długo utrzymywali nieznaczną przewagę. Po nieudanej zagrywce rywali, lubinianie wygrali 25:20.

Trzecia partia była najbardziej jednostronna. KGHM Cuprum prowadziło już 5:0, a potem 11:5. Skończyło się zwycięstwem do 17, a ostatni atak w meczu wykonał Jake Hanes, który został wybrany na MVP.

KGHM Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów 3:0 (37:35, 25:20, 25:17)

Cuprum: Gelinski, Hanes, Pietraszko, Strulak, Kwasowski, Berger, Masłowski (libero) oraz Lorenc, Kubicki, Ferens

Barkom: Petrovs, Tupchii, Gueye, Szczurow, Palonsky, Kowalow, Kanajew (libero) oraz Kucher, Dardzans, Mazenko, Holoven